Rezerwacja: +48 18 207 50 51, +48 691 166 005, rezerwacja@domkiwtatrach.pl

Domek Harnaś

Domki w Tatrach - Zakopane, Murzasichle

Wynajmując u nas domek dostajecie Państwo klucze i cały domek należy do Was.  Domek Harnaś posiada cztery oddzielne, zamykane sypialnie,2x dwuosobowa, trzyosobową i czteroosobowa ), trzy łazienki oraz duży salon z kominkiem i aneksem kuchennym.

               Do domku Harnaś  zapraszamy grupy rodzinne lub dobrych znajomych  do 10 osób,  na ferie zimowe zapraszamy na pobyty minimum tygodniowe , pobyty krótsze ustalamy indywidualnie .( za pobyty weekendowe 4 dniowe zadatek za pobyt pobieramy w całości)

W domku Harnaś   jest parter, w którym znajduje się pokoj dwuosobowy salon z kominkiem, łóżko narożne, TV + DVD, ława, dwa stoły, krzesła, łazienka oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony ( lodówkozamrażarka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, garnki, szklanki sztućce itp.).

Piętro wyżej do dyspozycji Państwa są dwie sypialnie każda z łazienką, jedna 3 osobowa i druga 4 osobowa dwupoziomowa tzn ze  prowadza z niej schody drewniane piętro wyżej. Czwarta sypialnia dwuosobowa znajduje się na kolejnym piętrze wejście do niej schodami z klatki (łazienka do tej sypialni znajduje się na parterze).

Wynajmując domek u Nas a raczej należałoby  powiedzieć dom wybieracie Państwo jedno z piękniejszych miejsc w polskich Tatrach , z domków widać panoramę Tatr, jest spokojnie i cicho, latem  tą ciszę zakłóca jedynie śpiew słyszalny gdzieś w oddali gości  bawiących się przy grillu a zimą delikatny dźwięk dzwonków zawieszonych na szyi konia ciągnącego góralskie sanie .

Czas można spędzić na dowolny sposób wypoczywając w salonie przy kominku  przy lampce wina  lub aktywnie chodząc po pobliskich dolinach czy też korzystać z coraz liczniejszych nowych basenów geotermalnych .


Domek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane MurzasichleDomek do wynajęcia - Zakopane Murzasichle


Formularz zawiera puste pola

OKAdres e-mail jest nieprawidłowy

OK

Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko
Telefon
E-mail

Atrakcje turystyczne
Atrakcje turystyczne

Facebook
Close
World Languages
plcsdadeenesfifritnlnoruskslsv